משתתפים:
אריה כהן - ראש המועצה
ניב כהן - אלמוג
סוזי שלו - בית הערבה
גבי פלקסר - קלי"ה
יצחק גרומן - אבנת
פרחית אלדן - ורד יריחו
חסרים:
גבי שטרית, מיכל ראב, צחי רביב, אפי מושקטו, הילה ברקי, חיים לוי.
נוכחים:
עו"ד יזהר דגני, דוד בלאו, רוחמה זקן.
סדר היום:
בפני מליאת המועצה הוצג הסדר הפשרה, אליו הגיעה המועצה עם לידו יהודה. בנוסף , הוצגה בפני המליאה חוות הדעת של היועמ"ש של המועצה לאישור הסדר הפשרה, אשר במסגרתה, החברה תשלם חלק משמעותי מחובה.
אישור הסדר הפשרה מובא בפני מליאת המועצה בהתאם להוראות חוזר מנכ"ל משרד הפנים 5/2012, סעיף 3.4 לנוהל מחיקת חוב.
היועמ"ש מסביר בפני חברי המליאה את חוות הדעת ואת המצב המשפטי הקייםומסביר מדוע לדעתו יש לאמץ את הסדר הפשרה, וזאת מהנימוקים הבאים: לאור מחלוקות של ממש, הן עובדתיות והן משפטיות, הקיימות בין הצדדים בנוגע לעצם קיומו של החוב הנדרש ע"י המועצה, ולרבות בעניין עצם חוקיות החיוב, תקפותו, תכולתו על החייב והכל כפי שפורט בחוות הדעת, ואשר הוצגה בפני חברי המליאה, לאור הסיכון, כי אם יתקבלו טענות החברה כנגד החיובים, סכום חיוב יקטן משמעותי או יוקטן כולו, ולאור ההזדמנות שנוצרה כעת להגיע להסדר פשרה, צופה פני עתיד במסגרתו מתחייבת החברה לשלם סכומים גבוהים ביותר למועצה, ולאור העובדה כי במסגרת הסדר הפשרה משלמת החברה את החלק הארי של חוב הארנונה (כאשר למעשה החברה מסלקת את מלוא חובה עפ"י עקרונות הסכם 2011 עפ"י תחשיב גזבר המועצה) יש לאמץ את הסדר הפשרה המוצע והכל בכפוף לאישור משרד הפנים בהתאם להוראות הנוהל
בברכה,
אריה כהן
ראש המועצה
האחריות הינה של המבקר בלבד, והמועצה אינה אחראית בכל צורה שהיא לטיב ו/או לתוכן האתר והאמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד
עיצוב: Ronnie Baruch | תכנות: tq.soft